UPGRADE MATTE ROSE GOLD&PINK

399.00 TL Ürün Kodu : 270
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  40mm Kadran Genişliği
  Özel Rose Gold Kaplama Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Kolaylıkla Değişebilen Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  40mm kadran genişliği ile zarif ve ince bir tasarıma sahiptir. Özel rose gold kaplama çelik kasa ile dayanıklı bir modeldir. Pembe renginde kolay değişebilir polikarbon silikon kayışı bulunur. Lityum pil ile daha uzun süre kullanılabilir. Dokunmatik ekranı ile dikkat çeken hoş bir tasarımı bulunur. Ekranda yalnızca dokunulması ile saat bildirgesi görülür. Gece ve gündüz şıklığı için tercih edilecek şık bir modeldir. Özgünleştirme işlemi ile Upgrade Matte Rose Gold&Pink kişiye özel hediye saat olarak kullanılabilir.

   

     Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır