UPGRADE MATTE GOLD&GREEN

379.00 TL Ürün Kodu : 256
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
  • İstemiyorum
  • İstiyorum
    Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
    Örnek : Merve (02) Emre    40mm Kadran Genişliği
    Özel Gold Kaplama Çelik Kasa
    Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
    Lityum Pil
    Kolaylıkla Değişebilen Polikarbon Silikon Kayış

    Ürün Açıklaması:

    Özel gold kaplama çelik kasası bulunur. 40mm kadran genişliği ile de hem ince hem de şık bir dokunmatik saat modelidir. Lityum pil ile çalışır. Yeşil rengindeki polikarbon silikon kayışı istenildiğinde rahatlıkla değişebilir. Dokunmatik kadran siyah renktedir ve ekrana dokunulması ile saat göstergesini gösterir. Uygun fiyatı ile dikkat çeken model istenildiğinde özgünleştirme ile kişiye özel hediye olarak da kullanılabilir. Kasaya yazılacak isim ile Upgrade Matte Gold&Green özel hediye saat olarak hazırlanır.

    Ürün kişiselleştirme

    Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

     

    Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
    Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

     

     

    Sepetinizde ürün bulunmamaktadır