UPGRADE Black & Yellow

379.00 TL Ürün Kodu : 287
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  40mm Kadran Genişliği
  Özel Siyah Pvd Kaplama Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Kolaylıkla Değişebilen Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  40mm kadran genişliğine sahip dijital kol saati modelidir. Tamamen dokunmatik olan siyah kadran ile kullanılır. Yalnızca ekrana dokunduğunuzda saat göstergesi belirir. Özel siyah PVD kaplama çelik kasa modelin daha dayanıklı olmasını sağlıyor. Kolay değiştirilebilir polikarbon silikon kayışı sarı renkte hazırlanmış olsa da istenildiğinde değiştirilerek farklı renklerde de kullanılabilir. Lityum pil ile çalışır. Siyah ve sarının uyumunu yaşamanızı sağlayacak uygun fiyat seçenekli saat modelleri arasında yer alır. Kaliteli yapısı uzun süre kullanım olanağı sağlamaktadır.
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır