UPWATCH MINI RED&BLUE

109.00 TL Ürün Kodu : 618
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  34mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:


  UP Watch MINI, çocuk saati ve ince bilekli yetişkinlere özel olarak tasarlanmış dijital saattir. Aynalı ekran, kırmızı kasa, mavi silikon kayış biçiminde hazırlanan led saat, aynalı ekran üzerine lazer ile yazılan isimlerle kişiye özel saat olarak da sunulmaktadır. Hediye seçiminde zorlanan kullanıcılara özel kırmızı ve mavi rengi bir arada barındıran ve kişiselleştirme yapılabilen saat 99,00 TL fiyat avantajıyla sunuluyor. Uzun ömürlü kullanımı ve uygun fiyatı ile ön plana çıkan ürünler arasında yer alır.


  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır