UPWATCH TOUCH SHINY ROSE&GREEN

499.00 TL Ürün Kodu : 1270 Barkod : 8682016704244
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
    
   Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
   Örnek : Merve (02) Emre   42mm Kadran Genişliği
   Özel Shiny Rose Gold Kaplama Kasa
   Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
   Lityum Pil
   Özel Polikarbon Silikon Kayış

   Ürün Açıklaması:

   42mm kadran genişliğine sahip olan bir saat modelidir. Özel siyah cam dokunmatik olarak çalışır ve ekrana dokunulması ile saat ekranda görülür. Lityum pil ile uzun süreli kullanım imkanı sunar. Sarı polikarbon silikon kayışı ile sarı sevenlerin dikkati çeken bir modeldir. Özel shiny rose gold kaplama kasaya sahip bir dokunmatik saat modelidir. Dayanıklı ve kaliteli yapısı sayesinde uygun fiyat seçeneği ile satın alınarak uzun süre sorunsuz kullanılabilir.   Ürün kişiselleştirme

   Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

    

   Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
   Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

    

    

   Sepetinizde ürün bulunmamaktadır