UPWATCH LED GBLUE&GREY

499.00 TL Ürün Kodu : 1307 Barkod : 8682016712188
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (529.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Gold Butonlar
  Özel Siyah Cam
  ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Maviyi sevenlerin tercih edebileceği dijital kol saati modelleri arasında yer alıyor. 42 mm kadran genişliğine sahiptir. Özel siyah cam üzerine talebe göre kişiselleştirme yapılarak isim yazılabilir. Up Watch Led Gold Blue Unisex kol saati gol düğmelere sahiptir. Ekranda saat bildirgesi düğmelere basılması halinde görüntülenir. Leopar polikarbon silikon kayışa sahiptir. Lityum pil ile çalışır. Özel çelik kasa ile dayanıklı bir model olarak uzun süre kullanılabilir. Gece ve gündüz şıklığında tercih edilecek uygun fiyatı olan bir led saat modelidir.

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır