UPWATCH LED GBLACK&BLUE CAMOUFLAGE

499.00 TL Ürün Kodu : 1302 Barkod : 8682016705258
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (529.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Gold Butonlar
  Özel Siyah Cam
  ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Unisex kullanıma uygun bir dijital kol saati modelidir. 42 mm kadran genişliğine sahiptir. Özel siyah cam üzerine gold olarak uygulanmış düğmeleri ile şık bir görünüme sahiptir. Kayışı özel polikarbon silikon ile hazırlanmıştır. Özel kaplama çelik kasası ile son derece kullanışlı bir modeldir. İsteğe bağlı olarak üzerine yazılacak isim ile kişisel kullanıma uygun hale de getirilebilir. Ekranda saat bildirimi tuşlara basılması durumunda görüntülenir. En özel anlarınızda UPWATCH GBLACK&BLUE CAMOUFLAGE kol saati şıklığınızı yansıtacak bir seçenektir.

  Ürün Açıklaması:

  UP Watch Black saat modeli Led Gold kategorisine dahildir. Led Gold modellinin en belirgin özelliği; siyah cam üzerine gold tuşların şık görünümüdür. Kolay ayarlanabilen dijital saat modeli hediye saat olarak da sıkça tercih edilmektedir. Siyah cam üzerine isteğe bağlı olarak isim ve sembol eklenerek kişiye özel ürün haline getirilir. Led Gold Black saat modeli aynı zamanda silikon kayışı ve lityum pil özelliğiyle uzun ömürlü kullanım sağlar. 119,00 TL fiyat avantajı ile özel ürün olarak sunulur.  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır