PAYLAŞ

Renklerin Festivali Holifest

 

Dünyanın 50’den fazla ülkesinde gençlik festivali olarak kutlanan ve ülkemizde de son yıllarda adını sıkça duymaya başladığımız yepyeni bir konsept festival var. Renklerin festivali olarak da bilinen Holifest, 2016 yılının Nisan ayında ilk defa orjinal konsepti ile biletlerini 3 gün önceden tüketerek İstanbul’da gerçekleştirildi. 2017 yılında ise İstanbul ve İzmir’de toplamda 10.000’den fazla misafiri ile unutulmaz anlara sahne olan Holifest bu sene 12 Mayıs’ta Milyon Beach Kilyos’ta gerçekleştirilecek.Türkiye’deki üçüncü yılında baharın gelişini kutlamasının yanı sıra, etkinliğin Hint kültüründeki önemli bir misyonu olan “iyiliğin, kötülüğe karşı mücadelesi” fikrini de taçlandırmak amacıyla Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ile beraber bir farkındalık projesi içerisine de girmiştir.

holifest-upwatch-640x398-4

 

Holifest’in içerisinde neler yok ki… Etkinlik alanını rengarenk bir Hint kasabasına dönüştüren festivalde,sizleri Hint mutfağının birçok çeşidini bulacağınız restoranlar, Hint kınası atölyeleri, Hint dans grupları, Hint giysi ve aksesuarlarının sergilendiği butikler, DJ ve dans performansları, eğlenceli oyunlar ve tüm gün devam eden toz boya atımları karşılıyor.

holifest-upwatch-640x398-1

 

2017 yılında etkinliğin Ana Sponsoru olan UP!Watch, 2018 yılında da Holifest Ana Sponsoru olarak etkinlik alanında yerini alıyor olacak. 2018 yılında İstanbul’un yanı sıra, İzmir, Çanakkale ve Ankara’da da gerçekleştirilecek olan Holifest ile baharın gelişini ve iyinin kötüye karşı zaferini kutlamaya ne dersiniz?

holifest-upwatch-640x398-5

Bilet detaylarına ulaşmak için ;

http://www.biletix.com/etkinlik/VYD01/ISTANBUL/tr : İstanbul

https://www.biletino.com/event/eventdetail/4821 : İzmir

https://www.biletino.com/event/eventdetail/4862 : Çanakkale

 

upwatch.com